[Poznań] Event Great Hall

Turnieje i imprezy lokalne nie posiadające statusu turniejów wielkich. Imprezy rankingowe, mistrzostwa sklepów, lokalne mniejsze turnieje powinny być ogłaszane tutaj.
Awatar użytkownika
Michalku
Administrator
Kontaktowanie:

[Poznań] Event Great Hall

Postautor: Michalku » 04 sty 2019, 15:15

Obrazek

Zapraszam na event Great Hall.

Ważne!!!
Na tym turnieju co niektórzy będą musieli złożyć talie inaczej, także przeczytajcie co następuje, żeby później nie było płaczu.

1. Na turnieju trzeba reprezentować jeden z 4 rodów: Martell, Barahteon, Tyrell lub Greyjoy.
2. Waszym rodem musi być jeden z 4 reprezentowanych rodów, ale nie można używać banera żadnego z trzech pozostałych (inne agendy są w pełni legalne)
3. Można zagrać innym rodem poza powyższymi czterema, ale wtedy jeden z tych czterech rodów musi znaleźć się w talii jako baner.

Termin: 20.01.2019, godz. 10.30
Miejsce: Draft Board Game Pub, ul. Kozia 21
Wpisowe: 20 zł (kwota wyższa, bo kit oficjalny FFG, ale i nagród więcej)
Dopuszczone karty: Wszystko co wyszło dotąd z rybakami włącznie, absolutny zakaz proxów
Rundy: 4 rundy swiss, przy 16+ graczach 5 rund, przy 20+ graczach 4 rundy i top 4
Nagrody:
Wszyscy gracze otrzymają 3 szt. promo karty Great Hall.
Najlepsi reprezentanci każdego z 4 rodów (jako ród główny lub jako baner) otrzymają dwustronną kartę domu z danym rodem.
Top4: akrylowe żetony jednego z 4 rodów (wybierane poczynając od zwycięzcy)
Zwycięzca: Mata z artami rodów eventu Great Hall

Zapraszam
Fire and blood

Awatar użytkownika
VegetaZen
Kontaktowanie:

Re: [Poznań] Event Great Hall

Postautor: VegetaZen » 04 sty 2019, 15:43

Byłaby opcja przesunięcia imprezy na 11:00? Zamierzam się zjawić, może zabierając jeszcze kogoś z Trójmiasta i to całkiem pomogłoby z dojazdem na czas.
kozak w necie, p**da w świecie - ostatni polski mistrz OCTGN i throneteki, na żywo raz w życiu dostał się do topki
specjalne gratulacje na Vegety za bycie zarazem najlepszym Martellem, najlepszym NW i wygranie Sansy (na jednym turniej) - Neoptolemos

Awatar użytkownika
Michalku
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Michalku » 04 sty 2019, 20:42

Jeśli będziecie się do nas wybierać to przesuniemy, tylko potwierdź jak będziesz wiedział na 100%
Fire and blood

Awatar użytkownika
VegetaZen
Kontaktowanie:

Postautor: VegetaZen » 14 sty 2019, 12:17

Niestety, dopadło nas życie i nie zjawimy się na turnieju. Jeszcze planowałem sam przyjechać, ale odpadam.
kozak w necie, p**da w świecie - ostatni polski mistrz OCTGN i throneteki, na żywo raz w życiu dostał się do topki
specjalne gratulacje na Vegety za bycie zarazem najlepszym Martellem, najlepszym NW i wygranie Sansy (na jednym turniej) - Neoptolemos

Awatar użytkownika
Michalku
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Michalku » 14 sty 2019, 14:12

:(
szkoda, może następnym razem. niedługo startujemy z cyklicznymi imprezami, także trochę turniejów u nas będzie - będę info wrzucał
Fire and blood

Awatar użytkownika
Michalku
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Michalku » 21 sty 2019, 07:56

Fire and blood

Skeczor

Postautor: Skeczor » 21 sty 2019, 14:20

Zapowiadajcie troszkę wcześniej turnieje, to wtedy i Szczecin się ruszy do was z wielką chęcią :) Graty Jools! Podzielisz się z nami swoją talią? :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Michalku
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Michalku » 21 sty 2019, 14:45

Zapowiadałem 4 stycznia... ponad 2 tygodnie przed terminem, jak bardzo wcześniej potrzebujesz informację? Ja z takim wyprzedzeniem nie jestem w stanie sobie czasu wolnego zaplanować :-D
Fire and blood

Jools

Postautor: Jools » 22 sty 2019, 17:45

Skeczor pisze:Graty Jools! Podzielisz się z nami swoją talią? :)

Thx. Deck składałem o 2 w nocy w przed dzień turnieju, na pół już śpiąco i po trzecim piwie :), ale deck spisał się śpiewająco. Także nie mam go nawet w thdb. Musiałbym go przepisać jak bardzo chcesz.

Skeczor

Postautor: Skeczor » 22 sty 2019, 18:32

Składać decki o drugiej w nocy i po trzecim piwie? Chyba zacznę stosować twoje sposoby, bo moje nie dają rady :)
Obrazek

Wróć do „Turnieje Lokalne”