[Poznań] Event Great Hall

Turnieje i imprezy lokalne nie posiadające statusu turniejów wielkich. Imprezy rankingowe, mistrzostwa sklepów, lokalne mniejsze turnieje powinny być ogłaszane tutaj.
Jools

Re: [Poznań] Event Great Hall

Postautor: Jools » 22 sty 2019, 20:18

Skeczor pisze:Składać decki o drugiej w nocy i po trzecim piwie? Chyba zacznę stosować twoje sposoby, bo moje nie dają rady :)

W sobotę przed turniejem graliśmy w Detektywa (18-22) a następnie (miało pójść szybko) w Terraformację Marsa do 2 w nocy. Wtedy mnie wzięło że nie mam przecież decku na turniej, bo rozbabrałem w ciągu dnia będąc niezadowolonym co oferuje GJ/Wars czy GJ/Xing. Na szybko skleiłem coś jak się okazało sensownego, zagrałem raz, było ok, i miałem już deck. Innowacją decku było wyrzucenie Eurona. Poszedł do klasera. Podczas gier nie było mi za nim tęskno. Best decision ever.

Neoptolemos

Postautor: Neoptolemos » 23 sty 2019, 08:59

Ja wiem, że Euron akurat z SoB synergię ma żadną, ale i tak szanuję. To ja potrafiłem grać bez Balona, ale Euron był zawsze :shock:

Radek Z

Postautor: Radek Z » 23 sty 2019, 10:07

Czemu żadną? W ogień i Euron wyglada całkiem całkiem:) gratki dla Joolsa

Neoptolemos

Postautor: Neoptolemos » 23 sty 2019, 10:56

Radek Z pisze:Czemu żadną? W ogień i Euron wyglada całkiem całkiem:) gratki dla Joolsa

Fair point :) z drugiej strony jest przecież jeszcze We Take Westeros :)

Radek Z

Postautor: Radek Z » 23 sty 2019, 11:48

Tak ale plota odpalasz raz w grze, przy tej fabule, wczoraj grałem z bardzo trudnym przeciwnikiem i euron z balonem bronili muru , a kasę dawała podziemna komnata. Innym razem odbierałem ikonki albo odbierałem karty z mereen, jak dobrze pójdzie to jest moc

Marek

Postautor: Marek » 23 sty 2019, 15:12

No tak bardzo elastyczna umiejetność. Można dużo czasem podziałać a przy tak dużej ilości Grabierzy ciężko kontrolować discard. Chyba ze ten archiwista będzie musiał być grany przynajmniej w jednej kopi.

Wróć do „Turnieje Lokalne”