CP 5. Forgotten Fellowship

Luka_Brazzi
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: CP 5. Forgotten Fellowship

Postautor: Luka_Brazzi » 10 gru 2013, 16:31

Oczywiście racja. Nie odpowiadać zaraz po wstaniu.
#moribundziewróć

Awatar użytkownika
Breaker
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postautor: Breaker » 12 gru 2013, 14:06

ten event gj... masakra

pyke to w sumie stare dobre castamere tylko slabsze. eh no i graj tu bez city plotow... no nie da sie, po prostu.
House Martell Loyalist. Unbowed, Unbent, Unbroken.

Cunning but Brutal

"Nie pieszcze sie z aGoTem tylko nak%$&@*am jak Korwin lewakow" :D by mistrz Szczudel

Luka_Brazzi

Postautor: Luka_Brazzi » 12 gru 2013, 15:35

Na kij Ci City ploty? Fleeing to the wall i w droge!
#moribundziewróć

Awatar użytkownika
zimoch

Postautor: zimoch » 12 gru 2013, 22:56

A o co chodzi w Pyke? Bo nie kumam jej świetności?

Ashermark Knight - dlaczego to nie jest Bara? :(

Doran's Favor - świetny atachement - dlaczego nie Bara :)

Old Way - świetna agenda na unopposed - ale przy odrobinie pecha moze wyjść bokiem

Noble Cause - nie lubie rush'a

BrightWater - podoba mi się że jest to bannerman - wkońcu jakiś porządny - będzie można wkońcu pokombinować z tymi traitami

Jon Snow - ja bym go nawet OOH grał w jakim kolwiek deku nightwatchowym
EastWatch Envoy - fajnie że pompują Night Watchy - a ta karta jest świetna - jeżeli gramy na agendach night watchowych ale też bardzo dobra bez nich. Poza tym ma war crest - dla mnie bombowa karta.

Janos Slynt/ Janos's Conspirator - Wkońcu lanni mają dobry powód żeby zagrać night watchami

Ygriette - bardzo dobra karta w decku na manipulacje traitami

ColdHand - świetny attachment contoll i ogólnie autoinclude w dekach kontrolnych imo

Asha dobra - ale jakoś mnie nie powala.

Gregor Dogs - fajny weene - ale kondycyjny - aczkolwiek w Lanni nie powinno być problemu ze spełnieniem warunku .

Lady of Leaves - naprawde niezła karta - w dekach kontrolnych do przemyślenia - w Brothehoodach autoinclude

Storming Shore - choke choke choke + more location contoll - ochyda

Forced March - niby wstawanie jest dobre ale koszt 3 w bara to lekko za mało.

Robb - liczba direct killów w Starkach mnie przeraża w jakiejkolwiek formie by nie były. A ten jest jeszcze cannot be killed - ugly

Luka_Brazzi

Postautor: Luka_Brazzi » 02 sty 2014, 13:38

Fellowship jest dostępny na Rebelu.
#moribundziewróć

Wróć do „Kingsroad”