[France Championship] Joust Winner

O konstrukcji talii, pytania, porady, pomysły, talie turniejowe
Awatar użytkownika
Flint

Re: [France Championship] Joust Winner

Postautor: Flint » 06 lip 2014, 21:05

Moon Boy jest tu wyłącznie dla jaj. Zresztą, działa tylko na przeciwnika, a nie na Ciebie.
Bóg, Hodor, Ojczyzna!

Luka_Brazzi pisze:zgadzam się z Flintem

wrzos

Postautor: wrzos » 07 lip 2014, 00:08

Blessed by Maiden nie jest problemem. Jest tylko narzedziem uzywanym po zautomillowaniu sie.

Tu jest wlasnie problem. Auto mill jest za latwy. Korzystali juz z tego co pamietam:
- Bara Kothh + Mel Schemes
- decki typu: Pyre + much and more LOOP pt. "A teraz revealujesz wszystkie karty z decka i bierzesz je na reke a ja w nastepnym plocie wyskakuje z Rule by Decree i zostajesz z czterama kartami"
- BT + Red Viper + Blessed + Princes Plans
- Moon boy deck

Wszystko to zaczyna sie od automillowania siebie za pomoca: Desperate Measures (ktora pozniej namietnie wrzucasz spowrotem do talii i jedziesz dalej)

ogranicza zbanuja czy cokolwiek z ta karta i petle po automillu nie beda juz tak latwe
Pyre tez powinno dostac. Ta karta od dawna sie prosi o jakis walek

Awatar użytkownika
MiSiO

Postautor: MiSiO » 07 lip 2014, 06:21

Moon boy jest ciekawym dodatkiem tylko. Grałem z tym gościem i tu chodzi tylko o nieskończone przewijanie Winter festival.

Tak. Właśnie zginęły. Co oznacza w sumie to samo co głupi, bo za dużo pozwala. Ktoś Mądrze napisał, że brakuje mu "all houses but Martell I Baratheon". Byłoby to w duchu innych eventow z tej samej serii jak Supported.

Rozmawiałem z autorem tego decka i on Używa PP tylko jako przyspieszacza. reszta to Pyre, wstawarka lokacji, event to przewijania plota i tyle.

Pyre - house baratheon only. Jak z Meraxes itp.

Zgadzam się, że discard własnego decka jako dodatek do riverow i ich mielenia to główny problem.

Awatar użytkownika
zimoch

Postautor: zimoch » 07 lip 2014, 15:03

Powiem wam że nie gram w tą grę już od miesiąca i takie informacje nie zachęcają mnie do powrotu.

Awatar użytkownika
MiSiO

Postautor: MiSiO » 07 lip 2014, 16:08

Kilka elementów jest do poprawki i zlikwiduja pewne talie. Choć gra z tym gościem była Bardzo zniechęcają do agota.

Wróć do „Decki”