6. Long May He Reign

Skeczor

Re: 6. Long May He Reign

Postautor: Skeczor » 10 cze 2019, 19:22

Serio? Powaliło ich? Dodatek za 1 złota, który dodaje do wyzwania? On jest wielokrotnego użytku! Nie ma tam nic, że to dodatek ma zostać zkneeelowany...
Obrazek

orka1410

Postautor: orka1410 » 10 cze 2019, 19:40

Kneelujesz postać z tym dodatkiem, więc nie jest to jakaś niezwykłą zdolność dla Starkow.

Awatar użytkownika
Breaker

Postautor: Breaker » 10 cze 2019, 20:14

tjaa, ale nie musisz sie bawic w zadne zakichane direwolfy czy inne smiecie tylko po prostu, dziala i juz. mocne

mercenary contract nie takie zle, ciekawe czy wyjdzie wiecej masakrowania najemnikow.

o, fat bob. jeszcze go nie bylo witamy serdecznie (dla tych co nie grali w 1ed- praktycznie identyczny przedruk z 1wszej...). chociaz w sumie lepszy bo na house karte kladzie a nie na siebie...

nowa arya meh, nowy jorah... chyba tylko do shadowa bo gdzie indziej nie baudzo. znaczy nie jest tragiczny ale moglby byc lepszy.
House Martell Loyalist. Unbowed, Unbent, Unbroken.

Cunning but Brutal

"Nie pieszcze sie z aGoTem tylko nak%$&@*am jak Korwin lewakow" :D by mistrz Szczudel

Neoptolemos

Postautor: Neoptolemos » 10 cze 2019, 20:25

Bob i Eddie wreszcie mogą być najlepszymi kumplami, jak w książce ;)

Ale generalnie karty takie o, nawet ujdą, ale nudnawe. Arya chyba zbędna, Jorah wejdzie x1 do decków na agendach shadowowych i może tych z Meereen.

Neoptolemos

Postautor: Neoptolemos » 02 sie 2019, 17:18

Expose Duplicity

4/5/1/? Scheme, 1x per deck.
When revealed: discard each card in shadows.

I to by było na tyle...

Skeczor

Postautor: Skeczor » 02 sie 2019, 22:35

Co? Nie, nie, nie neo. Są już wszystkie spoilerki z dwóch paczek :P
Dwie nowe agendy, sporo crapu dla tyrelli, sporo dobrych kart dla Lanni i bara, a bardzo dobre dla GJ .

https://www.instagram.com/agameofthrone ... ers/?hl=pl
Obrazek

Marek

Postautor: Marek » 02 sie 2019, 23:45

No i zajebiscie. Plot wywalajacy ten cały Crap z Shadowa. :mrgreen: Widziałem już dwa razy Barring zagrany a w trzeciej turze sieczka z 8 kart w cieniu. Już nie będzie bezmyślnego wrzucanie wszystkiego do cienia

Awatar użytkownika
Breaker

Postautor: Breaker » 03 sie 2019, 08:12

city ploty nienajgorsze, oba mi sie podobaja. zastanawiam sie czy nie sprobowac full city chaina, tylko mam powazny dylemat w jakiej talii to moze dzialac

agendy- kingsguardowa jest fajna, ale ta do attachy to nie wiem raczej za slaba. nie ma searcha a w 75 kartach mozesz przez pol gry nie dostac attacha.

iron throne ciekawy, ale w sumie ciezko trafic jak nie wiesz dokladnie co przeciwnik ma. no chyba ze panicznie boisz sie jakies karty to tak akurat

plot do wywalania kart z shadow jest bezuzyteczny. nadal jest mnostwo deckow ktore nie graja ani jednej karty shadowowej i bedziesz mial slaby plot. tymczasowo moze ktos tym zagra ale za pol roku odejdzie w nicosc.

pozostale karty... nie wiem, tam nic nie ma- bidne jakies te paczki. wszystko jakies takie slabe, malo ikon i drawbacki.
House Martell Loyalist. Unbowed, Unbent, Unbroken.

Cunning but Brutal

"Nie pieszcze sie z aGoTem tylko nak%$&@*am jak Korwin lewakow" :D by mistrz Szczudel

Awatar użytkownika
VegetaZen
Kontaktowanie:

Postautor: VegetaZen » 17 wrz 2019, 07:11

Wszystkie karty dodatku: http://ffgapp.com/qr/gt51?fbclid=IwAR2M ... F4pfyFyJQo

całe szczęście i tak nie wiem gdzie kupić paczkę :lol:
kozak w necie, p**da w świecie - ostatni polski mistrz OCTGN i throneteki, na żywo raz w życiu dostał się do topki
specjalne gratulacje na Vegety za bycie zarazem najlepszym Martellem, najlepszym NW i wygranie Sansy (na jednym turniej) - Neoptolemos

Wróć do „6. King’s Landing”