2. City of Secrets

Marek

Re: 2. City of Secrets

Postautor: Marek » 21 kwie 2019, 14:48

Olo Ale masz na myśli to ze blankujesz przeciwnikowi lokacje i dostaje on Drawa czy blankujesz sobie lokacje i dostajesz Drawa?

Neoptolemos

Postautor: Neoptolemos » 22 kwie 2019, 02:16

Fajny dodatek, bardzo dużo nietypowych kart.
Bara dziwne i takie jakieś... przeciętne, no chyba że ktoś rozkmini jakiś super Bara shadow deck (acz wątpię).
Alannys bardzo dobra, Nightflyer dobry, ale to taki tricky 1x statek w rodzaju Dziwki.
Straż regenta ekstra, schowek piromantow tez fajny - na 90% droższych lokacji zaboli bardzo (Dorne, Red Keep, Blackwater Bay, oba Mury, Hightower, Great Kraken - danie jednej karty na turę to przy nich marna nagroda pocieszenia), a samym Lanni dociąg potrzebny jest najbardziej.
Na Martellach znam się słabo, ale wyglądają interesująco.
Owen jest fenomenalny (dać mu kozik i przeciwnik na SoB może schować agendę; bez kozika odpala Rainsy prawie sam), cień muru taki o - NW na monoikonach to raczej gra latem, niż zimą.
Smalljon i No surprises wyglądają ciekawie, ale to już standard, że Stark dostaje karty dobre albo bardzo dobre.
U Targów widzę powrót do pierwszego cyklu i jakiegoś hipercombo na attachmentach, ktore pewnie nigdy nie nadejdzie.
Tyrellowe karty chyba najdziwniejsze w całej paczce i do tego raczej marne.
Duch do BwB bardzo spoko, Shadow Politics zapychacz i to przeciętny, plot poprawny (i wali NW po glowie), a agenda... ja byłem na nią napalony jak szczerbaty na suchary, ale liczyłem na lepszy bonus... no i juz miałem wymyślony deck na clansmenach, ale bez modyfikatorow złota to będzie w Lanni za biednie nawet z bonusem z agendy :(

Marek

Postautor: Marek » 26 kwie 2019, 10:47

Mi się wydaje ze Tyrellowy rycerzyk może niezłe wyciągnąć Powera albo wejdzie unnop albo zgarnie powera za broniącego przeciwnika. A jak się nadąży okazja to i 3 powery.

Awatar użytkownika
jim

Postautor: jim » 14 maja 2019, 10:36

KotHH <3
Na szybko złożny deck i już po pierwszej grze przeciwko lanni/martell (albo na odwrót) na cieniach. Oczywiście 9 plotów walka. Jak ja to kothcham. :mrgreen:
#naczelnyhejternocnikow

bo NW śmierdzą

Neoptolemos

Postautor: Neoptolemos » 14 maja 2019, 11:26

A czym grasz, Targami? Widziałem sensowne talie Martelli i NW, a sam testowałem w Clansmenach i zabawa jest rewelacyjna, zwłaszcza jak puszczam przeciwnika przodem z 10 monetami i 0 kart na stole :D

Awatar użytkownika
jim

Postautor: jim » 15 maja 2019, 06:32

Oczywiście to jest targowa agenda, ale Martell też mnie kusi.
#naczelnyhejternocnikow

bo NW śmierdzą

Wróć do „6. King’s Landing”