2. CP Guarding the Realm

Awatar użytkownika
MiSiO

Re: 2. CP Guarding the Realm

Postautor: MiSiO » 24 kwie 2017, 21:14

Dothraki w 1 edycji, pod sam koniec, były srooogie. Ale dla mnie Targ musi mieć burn. Po cholerę im wymyślać coś nowego? Zabrano im Ambush. Wystarczy. Teraz trzeba palić. Można na lecie (efekty palenia zależne od Lata), można z maestrami... (dobra, żartowałem). Spoko opcji. Astapor wygląda jak Fighting Pits...

A na DE to czekam niecierpliwie!

michaelius

Postautor: michaelius » 24 kwie 2017, 21:23

W sumie zabawne - event może robić za nieskończone paliwo do lokacji ze wstawaniem ;)

orka1410

Postautor: orka1410 » 24 kwie 2017, 22:38

Właśnie przed chwilą z tym grałem (na Throneteki.net). Rzeźnia jaką robi ten Event w połączeniu z Astaporem jest niesamowita :( Miałem naprawdę niezłe podejście, ale nie byłem w stanie się obronić.

Wosho

Postautor: Wosho » 24 kwie 2017, 23:11

Powrót Targów > Powrót Fsnow?

PS ten event dziala na wszystkie postacie a nie tylko te w walce, wiec z blood of dragon i plaza mozna zabijac postacie z sila 5 ktore nie biora udzialu w chall :o

Chord

Postautor: Chord » 24 kwie 2017, 23:23

Albo zabić 6 siły za 5 złota. Zmieszasz frajera i jedziesz Danką ze smokiem na powera, wygrywasz, plażujesz, wyciągasz i zmieszasz. Tadam.

Neoptolemos

Postautor: Neoptolemos » 25 kwie 2017, 00:12

Przy okazji może też pojawić się więcej pozytywnych dodatków, bo coraz więcej fajnych kart dotyczy postaci without attachments (oprócz tego eventu choćby Grzechocząca Koszula, nie mówiąc już o takich klasykach jak krzesło Greyjoyów). A więcej Targów w mecie może wyciągnie z klasera takie śmieszne karty jak np. Pasowany na rycerza. Może.

Szczudeł, przy okazji - nie wiem, czemu tak się upierasz we wszystkich możliwych wątkach, że Targi to tylko Dracarys i nic więcej. Grałem sporo Dothrakami (pełnym kompletem braci krwi, czasem może z zaledwie 2x Rakharo) i nie dość, że to jest całkiem skuteczne, to jeszcze niesamowicie fajne do grania. Przy tylu wstawajkach i wskakiwaniu w challengach (Blood of my blood, ale i Morze Dothraków ostatnio mi zaczęło działać) + Relentless assault Targowy Crossing dobiega w trzy ploty, po drodze mordując wszystko jak leci, a resety umie przeżyć. Bez Danuty, bez smoków, bez burna (choć z tym też się oczywiście bawiłem, Danka przy dobrych wiatrach trzy wyzwania obleci).Jeszcze odrobina dociągu by się przydała, ale polecam popróbować, a nie siedzieć na Murze i marudzić, że Targi nudne ;)

Awatar użytkownika
Breaker

Postautor: Breaker » 25 kwie 2017, 07:49

targi nigdy nie odeszly, zawsze sie zdarzaja. a to ze dzialaja lepiej albo gorzej... jakos jacy ani santosowi to nie przeszkadza, tluka ciagle crossingiem od poczatku wszechswiata. i costam nawet wygrywaja ;)

FSoW nie bedzie dzialal tak super na ta talie, bo tam raczej dasz rade zmiescic unsulliedy. ja to kminie jak zmiescic te wszystkie fajne rzeczy w jednej talii... miejsca to juz dawno nie mam wolnego. i jakby tu zmiescic hands judgement...
House Martell Loyalist. Unbowed, Unbent, Unbroken.

Cunning but Brutal

"Nie pieszcze sie z aGoTem tylko nak%$&@*am jak Korwin lewakow" :D by mistrz Szczudel

Awatar użytkownika
szczudel
Kontaktowanie:

Postautor: szczudel » 25 kwie 2017, 07:55

Wosho pisze:Powrót Targów > Powrót Fsnow?

PS ten event działa na wszystkie postacie a nie tylko te w walce, wiec z Blood of the Dragon i Plaza można zabijać postacie z silą 5 ktore nie biora udzialu w chall :o

To juz nawet plota nie potrzebujesz aby z samą Plaza Palić postacie o 4STR. Jakoś nie widzę odpalania tego eventu 2x w jednej rundzie. Nawet z morzem złota, trzeba by go mieć na ręce, smoki (zwracam uwage na liczbę mnogą) na stole, Terminal burn na stole(Plaza)/ręce(Dracarys, czyli +1 złoto)/plocie(BotD). Fajny "Dopalacz", ale koszt, przy większej liczbie eventów w decku, trzeba będzie uwzględnić w budowaniu decka (Fealty, pole Turniejowe). Z drugiej strony możliwość spalenia ot tak Edzia, czy Roberta (Korona plus to) robi wrażenie.

Neoptolemos pisze:Szczudeł, przy okazji - nie wiem, czemu tak się upierasz we wszystkich możliwych wątkach, że Targi to tylko Dracarys i nic więcej. Grałem sporo Dothrakami (pełnym kompletem braci krwi, czasem może z zaledwie 2x Rakharo) i nie dość, że to jest całkiem skuteczne, to jeszcze niesamowicie fajne do grania. Przy tylu wstawajkach i wskakiwaniu w challengach (Blood of my blood, ale i Morze Dothraków ostatnio mi zaczęło działać) + Relentless assault Targowy Crossing dobiega w trzy ploty, po drodze mordując wszystko jak leci, a resety umie przeżyć. Bez Danuty, bez smoków, bez burna (choć z tym też się oczywiście bawiłem, Danka przy dobrych wiatrach trzy wyzwania obleci).Jeszcze odrobina dociągu by się przydała, ale polecam popróbować, a nie siedzieć na Murze i marudzić, że Targi nudne ;)

Ja nie wiem czy ty to złośliwie piszesz czy naprawdę nie czytasz ze zrozumieniem. Primo: Nie wiem czy gramy w światach równoległych ale 98,7% Targów wystawia Smoka, zostawia złoto i poluje. Cięzko, jeśli nie grasz tempem na smieciach to na bak masz kogoś na stole kto jest w zasięgu a został wyłączony prawdopodobieństwem eventu na ręce a nie Siecią, Cravenem, Paktem itp. czyli czyms co musiało realnie zostać zagrane. Starki, Lanni, Tyrelle moga tego nie czuć, ale Ci co graja Martellami, czy Strażą wiedzą o co chodzi. Secundo: nie grałem chyba przez 8 miesięcy Murem, co tylko potwierdza początkowe twierdzenie.

Poza tym, to co powiedział Breaker.
Blog Poświęcony Karcianej Grze o Tron: http://gramyotron.blogspot.com

Awatar użytkownika
Breaker

Postautor: Breaker » 25 kwie 2017, 08:33

szczudel pisze:. Z drugiej strony możliwość spalenia ot tak Edzia, czy Roberta (Korona plus to) robi wrażenie.

ekhm.... rtfc :P . podpowiem nawet, doczytaj slava...
House Martell Loyalist. Unbowed, Unbent, Unbroken.

Cunning but Brutal

"Nie pieszcze sie z aGoTem tylko nak%$&@*am jak Korwin lewakow" :D by mistrz Szczudel

Awatar użytkownika
szczudel
Kontaktowanie:

Postautor: szczudel » 25 kwie 2017, 08:37

Po twoim komentarzu chyba nawet nie musze :P
Niech zgadnę postać bez Att? XD
Blog Poświęcony Karcianej Grze o Tron: http://gramyotron.blogspot.com

Wróć do „3. Blood and Gold”