The Things We Do For Love

Neoptolemos

The Things We Do For Love

Postautor: Neoptolemos » 08 sty 2020, 22:38

http://www.cardgamedb.com/index.php/aga ... -for-love/

Mieliście rację, te karty są popaprane...

Awatar użytkownika
Michalku
Administrator
Kontaktowanie:

Re: The Things We Do For Love

Postautor: Michalku » 09 sty 2020, 08:01

Jak zepsuć grę to z przytupem :(
Nawet powrót Hatchling's Feast mnie nie cieszy
Fire and blood

Olo

Postautor: Olo » 09 sty 2020, 10:06

sami starzy znajomi
"Martelle nie robią nic ale są w tym bardzo dobrzy" - Breaker

templar

Postautor: templar » 09 sty 2020, 13:08

Olo pisze:sami starzy znajomi

No co Ty. Mormornt jest nowy ;)

Awatar użytkownika
Breaker

Postautor: Breaker » 09 sty 2020, 17:21

nie jest nowy, to Mormont bodaj z Ice and Fire albo Valyriana. wszystkie te karty to przedruki z dostosowaniem do 2 edycji

ciezko powiedziec co na chwile obecna jest tu najbardziej popieprzone, mysle ze mozna smialo stwierdzic ze wszystko :) deck zlozony na samych kartach z tego pudelka + troche 2edycyjnych rozjezdza prawdopodobnie wszystko. zabawny jest tez fakt ze spora czesc z tych kart to po prostu lista restryktowa z 1ed albo turrbo giete karty jeszcze sprzed istnienia listy restryktowej ktore na pewno by sie na niej znalazly :)

na przyklad taki Loyalista zostal w ogole zbanowany, nawet sie nie bawili w restrykt.

glupi dodatek, bezsensowny
House Martell Loyalist. Unbowed, Unbent, Unbroken.

Cunning but Brutal

"Nie pieszcze sie z aGoTem tylko nak%$&@*am jak Korwin lewakow" :D by mistrz Szczudel

Neoptolemos

Postautor: Neoptolemos » 09 sty 2020, 17:53

Tak na oko W MIARĘ nieprzegięte wydają mi się:
Catelyn (ale tylko dlatego że to Catelyn)
Heads on Pikes
Snow Castle
i wszystkie agendy.

Awatar użytkownika
Breaker

Postautor: Breaker » 09 sty 2020, 23:23

mylisz sie, agendy sa straszne tylko nie widziales ich jeszcze w akcji. KAZDA z nich jest mocna :P, nawet parszywa agenda do rycorzy jest ok. tutaj wystepuje tzw. efekt Valyrian Steela - na papierze srednie, a potem z tym grasz i :shock:
House Martell Loyalist. Unbowed, Unbent, Unbroken.

Cunning but Brutal

"Nie pieszcze sie z aGoTem tylko nak%$&@*am jak Korwin lewakow" :D by mistrz Szczudel

Neoptolemos

Postautor: Neoptolemos » 10 sty 2020, 13:00

Agenda rycerzowa mi się podoba i wydaje bardzo przyzwoita.
Aloof and apart brzmi imho najgroźniej, zwłaszcza w kontekście rzygu popaparanymi grubasami GJ.
Long Voyage wciąż nie rozumiem, może faktycznie muszę zobaczyć, ale z mojej perspektywy cierpi na to samo co Wars - nawet jeśli bonus jest lepszy niż obsryw (a 100 kart to jednak jest obsryw i bez AtG nie wyobrażam sobie stabilnej ekonomii na początek), to tracimy slot na bardziej przydatną agendę. No i w przeciwieństwie do WtC kuca kartę frakcji.
DWDW oczywiście może być tak mocne jak VS, ale jest mniej elastyczne, a to jest główna zaleta VS - zależnie od etapu gry i przeciwnika nierzadko bardziej przydaje się do produkcji złota. Ale z pewnością decki na tej agendzie najtrudniej mi sobie wyobrazić.

Także nie mówię, że nie są mocne... ale na oko nie aż tak, jak SoB i VS. I nie aż tak popaprane jak inne karty w tej paczce :D

Trejo

Postautor: Trejo » 13 sty 2020, 23:13

Nie wiem czy bardziej spieprzyli serial ostatnim sezonem czy lcga tym dodatkiem. Arty obrzydliwe,efekty obleśne. Udam że to sie nie wydażyło,napewno nie kupie i nie chce na to grać. Nigdy.

Wróć do „Deluxe Expansions”