Podcast ep. 11

Tematy i rozmowy dotyczące Podcastu Małe Ptaszki
orka1410

Re: Podcast ep. 11

Postautor: orka1410 » 11 cze 2016, 06:17

Trochę zdziwiła mnie propozycja formatu draw. Znam ten format z ccgow i tam się sprawdzał praktycznie przy każdej edycji (choć działał inaczej), ale w lcg jestem trochę zaskoczony.

Co ten format miałby wnosić/sprawdzać? Zwłaszcza w tej wersji drużynowej?

Luka_Brazzi

Postautor: Luka_Brazzi » 11 cze 2016, 12:53

Orka, wiem że możesz nie znać tego pojęcia ale wprowadzałby zabawę i integrację :)
#moribundziewróć

Wosho

Postautor: Wosho » 11 cze 2016, 14:08

Dziękuję za miłe słowa :)
Deck wrzuce najpóźniej po naszym Regio albo Fracasie, jeśli by mi poszło za dobrze przed nim ;)

kotul

Postautor: kotul » 12 cze 2016, 00:02

Odcinek jak zwykle milo sie sluchalo. Sam nie wiem czy gorzej bym się czuł gdybym przegrał z Panna Zuzanna, czy gdyby ktos do mnie w czasie grania w kolorowe karteczki mowil do mnie per Pan ;)

A co do waszego stwierdzenia/pytania dotyczacego nowego pomyslu na dect testy. Mam nadzieje ze nie przejdziecie calkiem na to - w koncu ogladanie youtuba to ciezka praca. Zastanawiam sie jednak jaka macie wizje - najpierw prezentacja decku - pozniej gry - czy najpierw gry - pozniej prezentacja decku. Jak bedzie wygladac wybor deckow do walki z "nowym pomyslem na deck" - moze pierwszy "krótki" odcinek zrobicie z omówieniem ich, albo wrzucicie ich liste (sposob wyboru) na łola (forum) ?
#teamTorfWPupe

Skeczor

Postautor: Skeczor » 14 cze 2016, 11:10

Odpowiadam na wezwanie z podcastu! (sorki, że tak długo, ale całość dopiero wczoraj odsłuchałem w drodze do pracy)

Videocast - jeśli zrobicie to jakoś w miarę ciekawie + ciekawy montaż - będę oglądał ;)
Nagrania z gier - bardzo chętnie :) Może to przyciągnęłoby parę osób zainteresowanych karcianką i zobaczyłoby jak się gra.
Obrazek

Wosho

Postautor: Wosho » 14 cze 2016, 11:32

Można to zrobić tak jak ekipa w Netrunnerze.
Jest coś takiego jak deckbuilding derezzed, gdzie gracz który wygrał jakiś większy turniej ciekawym deckiem lub też deck ten stał sie mega popularny a danego gracza uważa się za twórcę/propagatora deku opowiada o nim i przechodzą karta po karcie.
Plus później mamy Test run czyli biorą deck i grają z przykładowymi przeciwnikami komentując na bieżąco na Jinteki.net (powiedzmy że taki ulepszony octgn przez www dla Netrunnera).
Przykład z jednym z najbardziej znanych i lubianych graczy na świecie Timmy Wong.
https://www.youtube.com/watch?v=oSJKxzT70Jc
https://www.youtube.com/watch?v=BcmlbUaDrxs
Ja bym tu widział Lewego ;)

Awatar użytkownika
adzio85

Postautor: adzio85 » 14 cze 2016, 15:16

Videocast - jes jes jes
Turniej draw - jes jes jes
;)

Wróć do „Podcast Małe Ptaszki”