Szczecin

Tu umawiamy się na granie mniej oficjalne a bardziej towarzyskie.
Romek.M

Re: Szczecin

Postautor: Romek.M » 11 mar 2016, 23:35

Kuba, wypowiedź, bądź też riposta spoko... ale tego topic'u to bym nie reklamował, bo kompromitacja sceny aż głowa boli, oby ludzie z zewnątrz na to nie "paczali".

Luka_Brazzi

Postautor: Luka_Brazzi » 12 mar 2016, 00:34

To chyba normalne zachowanie. Nie każdy musi się lubić i na każdym forum pojawiają się takie ślizgi.
A akurat scena AGoTowa jest na dość wysokim poziomie i jest mocno zgrana.
Mogę mieć swoje z różnymi osobami z Gry niesnaski, ale gwarantuje Ci, że wolę nawet Berta od Teokraty
z drugiej strony szmocy :) Nie mówiąc o tym co się dzieje na imprezach MtG.
#moribundziewróć

Romek.M

Postautor: Romek.M » 12 mar 2016, 13:45

Luka_Brazzi pisze:To chyba normalne zachowanie. Nie każdy musi się lubić i na każdym forum pojawiają się takie ślizgi.
A akurat scena AGoTowa jest na dość wysokim poziomie i jest mocno zgrana.
Mogę mieć swoje z różnymi osobami z Gry niesnaski, ale gwarantuje Ci, że wolę nawet Berta od Teokraty
z drugiej strony szmocy :) Nie mówiąc o tym co się dzieje na imprezach MtG.

Widzę, że uderzyłem w stół.

Drogi Panie Skaven,

W moich oczach, z takim zachowaniem, to jest bardzo niski poziom.
Trzeba równać do lepszych (doomtown, l5r - przynajmniej w moim mniemaniu) a nie gorszych scen (mtg, sw - przynajmniej w Twoim mniemaniu).
Co do Teo, zgodzę się, że skandalicznie potrafi się zachować, ale niestety, nie On jeden.

Tu pragnę mocno zaznaczyć, że Ciebie nie znam i NIE oceniam, jednak mogę w pewien sposób odebrać/ocenić Twoje posty/wypowiedzi.

Niestety po tym co widzę w wymienionym wyżej topic'u, po tym co słyszałem nie raz na podkaście oraz po tym topicu w którym piszę, posługujesz się mało godnym i uwłaszczającym mocno sarkazmem, i to jako moderator! (pozwolę sobie nie skomentować) Z niejednego zdania biła i arogancja...w moim odczuciu oczywiście (mówimy tu o postach/wypowiedziach, nie oceniam Twej osoby).

To sprawia, że mam małą ochotę, zakrawającą o niechęć poznania Twej osoby i najbliższego otoczenia na turniejach, jestem niemal pewien, że po studiowaniu wyżej wymienionych tematów, wiele osób z zewnątrz mogłoby mieć skrajnie podobne wrażenie. (znam takich, co i mają)

Chcesz czy nie, też jestem częścią polskiej sceny aGoT'a 2.0 (i vice versa). Staram się jednak kulturalnie i godnie reprezentować tych ludzi publicznie i bardzo zachęcam to podobnych starań. (we własnym gronie doprawdy opowiadajcie sobie o kim i jak chcecie, ale poziom na forum przydałoby się jakiś trzymać, ale to moderator już, powinien wiedzieć najlepiej)

Liczę, że jest rozsądek w Tobie, a każdemu czasem może po prostu "spod palca polecieć".

Szczerze pozdrawiam,
Romek M.

Awatar użytkownika
sokles

Postautor: sokles » 12 mar 2016, 13:52

Mnie się wydawało że granie w AgoTa to nie zabawa wyższych sfer i zachowanie na poziomie herbatki u królowej angielskiej ale co ja tam wiem :mrgreen:
Muszyna Warlord :mrgreen:

Fracas Champion 2016

Stahleck 2016 Top4

Bo mózg to nie wszystko.

Brutal but Cunning

Romek.M

Postautor: Romek.M » 12 mar 2016, 14:03

sokles pisze:Mnie się wydawało że granie w AgoTa to nie zabawa wyższych sfer i zachowanie na poziomie herbatki u królowej angielskiej ale co ja tam wiem :mrgreen:

Nie znamy się Panie, ale gra, a zachowanie - to jednak co innego, zachowanie nie tyczy się jedynie gry. Równie dobrze mogło być to forum o bierkach.

Widzę też, że śmiało zignorowałeś powód mego posta, bądź najzwyczajniej nie zrozumiałeś. Chodzi o to, że wiele osób chętnie widziałoby nowych graczy, a swoim zachowaniem - niektórzy ich wybitnie odstraszają.

Pozdrawiam,
Romek M.

p.s Już nawet nie wspomnę, że wymóg jakiejkolwiek kultury to nie poziom herbatki, na co dzień też najbliższych od "kurw" nazywasz? Bo takie określenia w tamtym topiku widnieją

Sim6moN
Kontaktowanie:

Postautor: Sim6moN » 15 mar 2016, 00:03

Odbiegnę od tematu wycierania sobie mord w 'Wycieczkach osobistych'
viewtopic.php?f=52&t=1985
Zastanówcie się i robimy to, lub nie. Chcę rozdysponować tego GNK przed tym jak przyjdą spring kity.
"What I appreciate is that your avatar brings its own facepalm."

Romek.M

Postautor: Romek.M » 15 mar 2016, 19:49

Tu się nawet nie ma Panie co zastanawiać, tylko "napitalać czeba"

Krzysztof.J

Postautor: Krzysztof.J » 30 mar 2016, 06:23

Mnie dziś nie będzie.

czyzyk

Postautor: czyzyk » 30 mar 2016, 08:16