Lannister - pogadanki

Dyskusja o wszystkich aspektach karcianej Gry o Tron w wersji 2.0
orka1410

Re: Lannister - pogadanki

Postautor: orka1410 » 14 paź 2018, 09:21

Skeczor pisze:A macie cokolwiek innego na Lanni? Ważna rzecz, aby działało :)

Crossing na maluchach i Cersie? MJT chyba nieźle to działa od jakiegoś czasu.

Chord

Postautor: Chord » 14 paź 2018, 11:18

Ja próbuję zmusić do działania szalonych rycerzy z banerem tyrolskim. Jak siądzie to zamiatają grę w mgnieniu oka :)
Ten zestaw to czysta groza:
GT04_59.jpg
GT29_12.jpg
GT15_22.jpg

Marek

Postautor: Marek » 14 paź 2018, 11:31

Diomedes na thojnetach gra Tyrell na koziołku z rycerzykami i chyba wymiata. Mnie zmiótł. Ale ja to jestem ja.

orka1410

Postautor: orka1410 » 14 paź 2018, 12:05

Chord pisze:Ja próbuję zmusić do działania szalonych rycerzy z banerem tyrolskim. Jak siądzie to zamiatają grę w mgnieniu oka :)

Rycerze oka zawsze tak mają, ale jak nie siądzie... No właśnie dlatego raczej nie są to decku T1.

Neoptolemos

Postautor: Neoptolemos » 06 cze 2019, 09:05

Od wczoraj testuję deck na Księciu Grzesiu. Generalnie wszyscy teraz testują, więc nie jest to może reprezentatywna próba, ale na prawie 20 partii przegrałem tylko 3 (i to mimo że sporo głupich błędów robię). W większości ludzie się poddają gdzieś tak po czwartym triggerze, zwłaszcza z Tywinem na stole :D

Sam jeszcze nie testowałem Lionstar, ale już widać że działa świetnie, zaraz nadejdzie Tyrion i Kingdom of Shadows... chyba nadchodzą wreszcie lepsze czasy dla Lanni!

Awatar użytkownika
Breaker

Postautor: Breaker » 06 cze 2019, 10:30

A zapodaj przykladowa liste moze? Btw kogo rozumiesz jako ksiecia Grzesia? Chcesz princowac Gregora???
House Martell Loyalist. Unbowed, Unbent, Unbroken.

Cunning but Brutal

"Nie pieszcze sie z aGoTem tylko nak%$&@*am jak Korwin lewakow" :D by mistrz Szczudel

Neoptolemos

Postautor: Neoptolemos » 06 cze 2019, 10:35

Oczywiście :) 2-3 challenge Gregora i trup ściele się gęsto. Generalnie deal polega na tym, że wsadziłem do decku Sparring in Secret oraz There are No Men Like Me i ubieram Grzesia w ikonki. Wyślę Ci listę na priv na razie, raczej nigdzie jej nie będę używał turniejowo, ale może...? :D

Wiewiór

Postautor: Wiewiór » 06 cze 2019, 11:00

Neoptolemos pisze:Sam jeszcze nie testowałem Lionstar, ale już widać że działa świetnie, zaraz nadejdzie Tyrion i Kingdom of Shadows... chyba nadchodzą wreszcie lepsze czasy dla Lanni!

Płonne nadzieje niestety, przynajmniej pod kątem tego typu decka. Barring the gates i starkowy event dość skutecznie zabijają decki, których konceptem jest skakanie postaciami.

Neoptolemos

Postautor: Neoptolemos » 06 cze 2019, 11:47

A to na pewno, nie sądzę, żeby w ogóle w tej edycji skoczkowe decki były na tym poziomie, na którym teraz jest choćby Stark. Natomiast i wokół Barringa da się grać 1 turę, a No Surprises omijają ambushe, Harrenhaal i Lionstar. Fajnie, żeby były w stanie nawiązać walkę chociaż z połową frakcji (bo do niedawna nie potrafiły właściwie z nikim).

Mnie najbardziej bolą z kontr Last Hearth Scouts, ale u Starków tyle dobroci, że od dawna nie widziałem ich w innych deckach, niż moje (a i to w bannerze przy Bara).

yarhma

Postautor: yarhma » 17 cze 2019, 10:43

Witam forumowiczów,
to mój pierwszy post na tym forum. Od niedawna zacząłem grać w GoTa i wciągnąłem się bardzo. Ulubioną frakcją zostali Lanisterowie i na początek składałem deki na ulubionych bohaterach. Cersei, Jaime itd. Wszędzie czytałem że Lani mają kasy jak lodu a mi ciągle nie było stać na płynne wystawianie grubasów. Ale jak weszli to już było fajnie. Potem zacząłem grać na klanbraciach. Niby w teorii powinni fajnie skakać ale na samym zabijaniu nic nie dało się ugrać. Za mała moc nabijania groszków. Widzę że są jakieś deki na skaczącej cersei, może jakieś deki na wielkiej radzie? skoro sporo kart ma ten Trait, A może na siedmiu? Też widziałem że był jakiś koncept skoro wypuścili takie karty. Teraz widzę ze karty z cieniem sie pojawiają. Jaka jest obecnie meta na Lanich? Ja najlepsze wyniki mam jak gram z podstawowymi postaciami na agendzie Rains.
A jak to wygląda na świecie? Lani mają jakieś szanse w obecnej mecie?

Wróć do „Dyskusja ogólna”