Sezon 2014 - wyniki JOUST

Dział poświęcony Ogólnopolskiej Lidze A Game of Thrones
Awatar użytkownika
fruszu

Sezon 2014 - wyniki JOUST

Postautor: fruszu » 27 sty 2014, 20:59

Update 20.10.14
Uwaga uwaga! Zakończyliśmy sezon 2014 turniejem królewskim w Zielonej Górze. Było mnóstwo emocji, bo do ostatniej rundy Swissa nie było wiadomo, czy eBej obroni prowadzenie, a ostateczne wyniki pokazały, że warto walczyć do końca. Bej obronił 1. miejsce, za co gratulacje i szacunek (309 p.). Lewy (299 p.) wyprzedził Szorstkiego (274 p.). Ja wyprzedziłem Jemioła (236), a do Szorstkiego i podium zabrakło mi... 1 punktu (miałem 273). Gratulacje dla Slave'a, który wskoczył do top 8. Wyżej także Karmel, Hesu, Jim, Wuher. Pafcio obronił się przed Czyżem. Sajmon wyprzedził Matmada (siekierka na jego cześć!). Szacunek dla nich i wszystkich uczestników turnieju w Zielonej Górze (poza Szorstkim)!

EDIT: Wuher jednak nie grał ligowo, więc odjąłem mu punkty. Od następnego sezonu podejrzewam, że jednak zagra ligowo ;)

Nagrody za sezon ligowy 2014 (tak Joust jak i Melee) zostaną wręczone na turnieju w Częstochowie. Zachęcam do licznego przybycia, zróbmy imprezę, jakiej jeszcze nie było. Pobijmy rekord! Są przynajmniej 3 powody:
1. Warto uszanować zwycięzców i pogratulować im salwą oklasków (Bej) lub buczenia (Matmad).
2. Pokażmy mecie z Częstochowy, że warto organizować turnieje.
3. To przecież pierwszy królewski turniej sezonu 2015!

Na koniec prośba: wszyscy chętni niech sprawdzą swoje wyniki i w ciągu 2 tygodni dadzą znać, czy wszystko się zgadza. Dokładałem wszelkich starań, aby się nie pomylić, ale jeśli ktoś widzi, że coś jest nie tak, jest jeszcze czas na reakcję. 4 listopada wyniki uznamy za oficjalne i ostateczne [EDIT: w związku z brakiem skarg i zażaleń, wyniki uznajemy za oficjalne i ostateczne].

Końcowy ranking ligowy Jousta w sezonie 2014 (po 19 turniejach)

Poniższy ranking uwzględnia następujące turnieje:

Łódź (królewski) 18.01.14
Katowice (lokalny) 22.02.14
Szczecin (lokalny) 23.02.14
Katowice (lokalny) 29.03.14
Szczecin (lokalny) 30.03.14
Szczecin (lokalny) 23.04.14
Warszawa (lokalny) 30.04.14
Szczecin (królewski) 11.05.14
Warszawa (lokalny) 04.06.14
Katowice (królewski - Regionals) 08.06.14
Szczecin (lokalny) 23.07.14
Warszawa (lokalny) 23.07.14
Warszawa (lokalny) 13.08.14
Warszawa - FBF (królewski) 23.08.14
Katowice/Jaworzno (lokalny) 13.09.14
Wrocław (lokalny) 27.09.14
Warszawa (lokalny) 01.10.14
Szczecin (lokalny) 12.10.14
Zielona Góra (królewski) 19.10.14

Wyniki wszystkich uczestników turnieju w Łodzi (otwarcie sezonu) i FBF zostały wliczone do Ligi. Na każdym innym turnieju pobierana jest opłata (kazdorazowo 5zł) od tych, którzy chcą, by ich wynik zaliczał się do punktacji ligowej.

Więcej szczegółów na fantastycznej stronie Karmelka i spółki.

W tym wątku pojawiać się będą aktualne wyniki ligowe. W głównym poście będę aktualizował łączną klasyfikację joust, w drugim poście pojawiać się będą wyniki wszystkich kolejnych turniejów. Postaram się aktualizować wątek tak szybko, jak to będzie możliwe. Stąd prośba do wszystkich TO o przesyłanie mi wyników turniejów na adres fruszu@o2.pl. Preferowany format to plik txt z programu obsługującego turniej lub arkusz excela. Oprócz wyników proszę o podawanie domów, agend i restryktów.
Stąd apel do wszystkich: Don't be a dick. Make a decklist!
Ostatnio zmieniony 13 maja 2014, 20:39 przez fruszu, łącznie zmieniany 29 razy.

Awatar użytkownika
fruszu

Re: Sezon 2014 - wyniki JOUST

Postautor: fruszu » 25 lut 2014, 08:23

Dodałem w głównym poście link do arkusza ze statystykami naszej ligi. Jeśli ktoś zauważy błędy, albo wie coś o możliwych lukach, proszę o info. Arkusz zrobił (i udostępnił nam) Alex Hynes, autor Annals of Castle Black, dziękujemy mu za pomoc :)

Wieczorem wrzucę wyniki turniejów ze Szczecina i Kato do tego wątku również.
Wyniki poszczególnych turniejów (i przede wszystkim punkty) również pojawiły się w głównym poście. Myślę, że forma arkusza jest czytelna.

Awatar użytkownika
fruszu

Postautor: fruszu » 25 lut 2014, 21:04

UPDATE 25.02.14 (wyniki ligowe po 3 turniejach)

Awatar użytkownika
Szorstki Fred

Postautor: Szorstki Fred » 25 lut 2014, 21:34

Wysłałem ci na maila spis uczestników z info kto opłacił udział w lidze (Szczecin OPEN luty), niestety nie wszyscy więc ranking może wymagać poprawek.
Obrazek"I have a tender spot in my heart for cripples and bastards and broken things"

Awatar użytkownika
fruszu

Postautor: fruszu » 26 lut 2014, 07:30

Szorstki Fred pisze:Wysłałem ci na maila spis uczestników z info kto opłacił udział w lidze (Szczecin OPEN luty), niestety nie wszyscy więc ranking może wymagać poprawek.

Ok, poprawione. Dzięki za info. W związku z tym Simon, Pafcio i Slave awansowali (Simon do top 10!).

ajakdwalin

Postautor: ajakdwalin » 05 mar 2014, 20:22

Można powiedzieć, że ranking pojawił się też trochę na stronce http://www.agot-league.gabrys.biz/AgotLeague/#folder/5 :)
zostań bohaterem swojej mety

Awatar użytkownika
fruszu

Postautor: fruszu » 06 mar 2014, 05:49

ajakdwalin pisze:Można powiedzieć, że ranking pojawił się też trochę na stronce http://www.agot-league.gabrys.biz/AgotLeague/#folder/5 :)

No i super! Tego mi brakowało :) Jak się odbędzie drugi turniej melee, to wrzucę też wyniki mielonki.

Awatar użytkownika
fruszu

Postautor: fruszu » 30 mar 2014, 18:54

Dzieje się, kolejny turniej, tym razem ze Szczecina z 30.03.14 dodany.
Szorstki, witamy w top 3. Ale czyim kosztem! Warto było? :twisted:

SLave

Postautor: SLave » 31 mar 2014, 19:57

fruszu pisze:
Szorstki Fred pisze:Wysłałem ci na maila spis uczestników z info kto opłacił udział w lidze (Szczecin OPEN luty), niestety nie wszyscy więc ranking może wymagać poprawek.

Ok, poprawione. Dzięki za info. W związku z tym Simon, Pafcio i Slave awansowali (Simon do top 10!).

Zasady Polskiej Ligi AGoT pisze:W przypadku przystąpienia do ligi w trakcie trwania sezonu, punkty mogą zostać

naliczone za wszystkie turnieje sezonu, w których dany gracz brał udział. W takim

przypadku następuje ponowne przeliczenie punktów dla każdego z turniejów .

Zasadnicze pytanko - w związku z bijącym po oczach brakiem jednoznacznych zasad - czy punkty Mateusza za turniej lutowy (opłacony zgodnie z zasadami w Marcu) zostaną doliczone, a wyniki za wyżej wspomniany turniej przeliczone?

ajakdwalin

Postautor: ajakdwalin » 01 kwie 2014, 07:20

Wolałbym żebyś jednoznacznie wskazywał ten bijący po oczach brak jednoznacznych zasad - i wolałbym także byś bardziej rozwinął myśl bo na chwilę obecną wskazałeś jedną nieścisłość. Cytat jest oczywiście błędny i wynika z pomyłki podczas wrzucania regulaminu na stronie. Prawidłowa wersja to Punkty będą przyznawane graczom od momentu ich przystąpienia do ligi w danym sezonie. Punkty za turnieje, w których taki gracz brał udział przed przystąpieniem do ligi nie będą przyznawane. Zostanie to poprawione dziś wieczorem - dobrze, że to zauważyłeś. Wszelkie Twoje wypowiedziane wątpliwości będą oczywiści rozpatrywane i jeśli zauważysz jeszcze jakieś nieścisłości daj znać.

Co się tyczy Mateusza i jego punktów - przyjrzymy się temu.
zostań bohaterem swojej mety

Wróć do „Polska Liga AGoT”