Forging the Chain

Awatar użytkownika
fruszu

Re: Forging the Chain

Postautor: fruszu » 12 maja 2011, 17:12

Specjalnie dla tych, którzy nie mają czasu przeglądać wszystkich stron w poszukiwaniu kart :twisted: :
Obrazek
I tłumaczenie (choć pewnie wszyscy agotowcy i tak znają hiszpański, skoro znają i chiński, czy jak się niektórzy chwalą, starocerkiewnosłowiański):
Response: After a character's STR is reduced to 2 or lower by a card effect, return that character and all attachments on it to their owner's hand.

I lwi maester:
Obrazek
Maester
Response: After a player wins an INTRIGUE challenge, pay one gold to have Maester Creylen claim one power.

Viserys_Targaryen

Postautor: Viserys_Targaryen » 12 maja 2011, 19:55

A to mnie uprzedziłes z tymi kartami .
Chinskiego nie znam ,starocerkiewno słowiańskim trochę się posługuje ale nikomu do niczego nie jest on przydatny.Z wyjątkiem popa w cerkwi.No chyba że ktos lubi czytać inkunanubuły i inne stare księgi w tym języku.
A co do karcioszek to rewelki nie ma .Ale zawsze jakąs super-hiper armie można zdjąc ze stołu na 1 rundę

Awatar użytkownika
Michalku
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Michalku » 13 maja 2011, 07:53

http://fantasyflightgames.com/edge_news.asp?eidn=2259
efekt nie najgorszy... ale Targaryenowie grający na intrydze? Jakoś tego nie widzę ;)
Fire and blood

Awatar użytkownika
fruszu

Postautor: fruszu » 13 maja 2011, 13:46

Efekt, rzekłbym, wymiatający.
Mały minus, że zarówno Shadow Seer (jak i Warlockowie z Quarthu) są ally'ami.
Super karta do kombinowania i składania ciekawych decków. Z agendą City of Shadows przed Shadow Seer otwiera się morze kombinacji. Szkoda, że ostatnio gram za mało, by te wszystkie "ciekawe" talie wypróbować :?

Viserys_Targaryen

Postautor: Viserys_Targaryen » 13 maja 2011, 16:36

Pirofobia tylko do zdejmowania armi bo resztę to ja wolę zabić obnirzaniem skilla .Z Armiami to już ciężej żeby do 0 dobić ,do 2 myslę że da radę.
Maester Creylen jest pod Lanisterów więc może cos z tym złotem zakombinować ale generalnie to zawsze jest pusto w sakiewce przynajmniej u mnie bo lepiej cos wystawic niż trzymac złoto na jakis effect.Kart pod tytułem Castamere w LCG nie uswiadczysz żeby mieć złoto ...dużo złota ...bardzo dużo złota
Co do grania intrygą przez Targarienów to zajebista sprawa .Wedłóg mnie to najlepszy ród bo ma własciwie wszystko :Żyleta w Military,dobry boost w Powerze i niezła intryga.Jak dodatkowo się weźmie pod uwagę obniżanie skila) to nie ma mocnych. Polecam POISONED WINE ze sporą dawką influencu niesamowita przyjemnosć z kasowania każdego chellengu oponenta lepsza niż FK.No chyba że wylezie jakąs armią albo innym no attachment gostkiem.

jezo

Postautor: jezo » 15 maja 2011, 14:28

Ten Lannister pasuje do mojego decku który testuje, szkoda że dopiero teraz wyszedł i trochę drogi jak na jedna ikonkę, chociaż ma cresta

Awatar użytkownika
Michalku
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Michalku » 19 maja 2011, 18:42

Fire and blood

Awatar użytkownika
Breaker

Postautor: Breaker » 20 maja 2011, 11:53

ta karta jest totalnie zalosna akurat (no chyba ze pojawi sie jakis mrrroczny maester ktory cos robi jak wchodzi do gry), ale za to w drugim temacie jest maester lomys do bara ktory juz raczej urywa tylek, szczegolnie jak przewidujemy valara (albo sami go zagrywamy :P )
House Martell Loyalist. Unbowed, Unbent, Unbroken.

Cunning but Brutal

"Nie pieszcze sie z aGoTem tylko nak%$&@*am jak Korwin lewakow" :D by mistrz Szczudel

Awatar użytkownika
fruszu

Postautor: fruszu » 20 maja 2011, 12:03

Michalku pisze:http://www.fantasyflightgames.com/edge_ ... ?eidn=2274

Karta z gatunku tych, które ciężko oceniać bez pełnego spoilera. Póki co poza ciekawą ilustracją wielki znak zapytania.

Breaker pisze:ale za to w drugim temacie jest maester lomys do bara ktory juz raczej urywa tylek

Maester Lomys mnie niczego nie urywa póki co, ale na pewno wart uwagi. Do ekstremalnie rushowego decka bym go nie włożył, ale Baratheoni mają spory potencjał do budowy talii opartej na kontroli (stołu i ręki przeciwnika). I tu jak dla mnie znalazłby miejsce.

Viserys_Targaryen

Postautor: Viserys_Targaryen » 26 maja 2011, 20:51

Nowe fajne chińskie karty.Pewnie sporo ludzi już widziało ale co tam niech na polskiej stronce też będzie.
Obrazek

Archmaester Ebrose
Maester
Limited Response: After you win a challenge in which Archmaester Ebrose participated, he claims 1 power for each Chain attachment he has. (Limit 1 limited response per round)

Obrazek

Citadel Whisper
Citadel
Challenges: Kneel a Maester character to choose a player. That player may initiate an additional POW challenge this phase.

Obrazek

Tin Link
Item. Chain
Setup. Maester character only.
Response: After attached character kneels, choose and discard 1 non-Chain attachment from play. (Limit 1 per phase)

Wku..wia mnie już ta faza z tymi Maestrami .Co drugi to lepszy . :D

Wróć do „Secrets of Oldtown”