Princes of the Sun - reprint

Awatar użytkownika
Serenicus

Re: Princes of the Sun - reprint

Postautor: Serenicus » 04 sie 2011, 16:04

Rogue30 pisze:
Serenicus pisze:Do tego jest event (co prawda neutralny, ale w boxie Martellowym:P) co dociaga 2 karty

A ktoś tego używa?

Nie napisalem ze sie to uzywa (choc w multi nie jest do konca takie glupie), ale napisalem, ze cos takiego jest. A to subtelna roznica.

Awatar użytkownika
Rogue30

Postautor: Rogue30 » 04 sie 2011, 16:17

Pytanie było "Co sprawia, że Draw engine Marteli jest uwazany za jeden z najlepszych?". Ale co za różnica, no nie?

Awatar użytkownika
Michalku
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Michalku » 04 sie 2011, 16:41

Viserys_Targaryen pisze:Ma ktos na zbyciu taką bezużyteczną karte co zwie się Theon Greyjoy :?:

Powinienem gdzieś mieć. Daj mi na priva swój adres to podeślę.
Fire and blood

Viserys_Targaryen

Postautor: Viserys_Targaryen » 04 sie 2011, 17:38

Rogue30 pisze:Pytanie było "Co sprawia, że Draw engine Marteli jest uwazany za jeden z najlepszych?"

Pewnie to że to jeden z najlepszych draw engine w AGOT :)
Ale według(nie wiem jakie u) mnie ma wiele ograniczeń(musisz zabić ,zdyskardować char albo nie mieć poweru na domku) w przeciwieństwie np do Lanisterów dla których dociąg jest naturalny i nie ma aż takich restrykcji np:
Golden Tooth Mines -jak masz dwie w grze to już smiga fantastycznie
Pyromancer's Cache to chyba nie wymaga komentaża
Tommen Baratheon moja ulubiona karcioszka z kicią :)
Insidious Ways pozwala wygrać chalenge i dobrac 2 karty
U Marteli mimo wszystko jest to ograniczone.
Kolega tu pisał o karcie The Dragon's Tail ale ta karta to istna tragedia, lepsze jest już Parting Blow .

michaelius

Postautor: michaelius » 04 sie 2011, 18:05

Viserys_Targaryen pisze:
Rogue30 pisze:Pytanie było "Co sprawia, że Draw engine Marteli jest uwazany za jeden z najlepszych?"

Pewnie to że to jeden z najlepszych draw engine w AGOT :)

Ale chcialem dojsc dlaczego bo na pierwszy rzut oka jest niepozorny.

Awatar użytkownika
Michalku
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Michalku » 04 sie 2011, 18:13

Lanni na pewno ma lepszy dociąg właśnie z tych powodów, o których piszesz, bo wystarczy np., że plota odkryją. Ale Martellowie nie są daleko w tyle
Fire and blood

Viserys_Targaryen

Postautor: Viserys_Targaryen » 04 sie 2011, 19:25

Ale chcialem dojsc dlaczego bo na pierwszy rzut oka jest niepozorny.

Bo jest muligan i jest duże prawdopodobieństwo że Flea Bottom Scavenger się trafi już na początku.A jak już dociągniesz 3 karty to i zaraz pewnie inny dociąg się trafi + do tego neutrale + ploty(jak ktos lubi ja osobiscie używam Counting Favors) i masz maszynke do zasysania kart i to w dużej mierze opartej na in house kartach.

Awatar użytkownika
Breaker

Postautor: Breaker » 05 sie 2011, 09:40

flea bottom to rewelacyjna postac w np. 4tej turze... mozesz sie nia powachlowac wtedy. w multiku jasne ze dziala bo tam i tak dobiega sie w 3-4 albo nara. ale w singlu jest potrzebny stabilny draw bo czasami trzeba grac nawet 10+ plotow a martell nie moze sie udusic z kartami. ze stabilnego drawa jest lato... wow. nawet GJ wyciaga lepszego drawa z baya i longshipa/seastone chaira. martell teraz dostanie oberyn's guile ale jeszcze nie wiem jak to bedzie dzialalo. mimo to przetestuje z pewnoscia.

dragon's tail to zajebista karta do multika- raz ze sam dociagasz dwa pomagasz najslabszemu ktory jest w dupie i bedzie dawal unopposy przeciwnikom.
House Martell Loyalist. Unbowed, Unbent, Unbroken.

Cunning but Brutal

"Nie pieszcze sie z aGoTem tylko nak%$&@*am jak Korwin lewakow" :D by mistrz Szczudel

Awatar użytkownika
Michalku
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Michalku » 05 sie 2011, 09:55

Breaker pisze:flea bottom to rewelacyjna postac w np. 4tej turze... mozesz sie nia powachlowac wtedy.

Life's a bitch, jak nie dojdzie to trudno, ale jeśli dojdzie na początku to boost 3 kart jest nie do pogardzenia. Aczkolwiek nie jest to moja ulubiona karta.

Breaker pisze: ze stabilnego drawa jest lato... wow.

Hmm, a House Messenger? Gilly? Dornish Paramour? Samwell? Jakoś nie dostrzegam ich niestabilności.
Fire and blood

Awatar użytkownika
zaylek

Postautor: zaylek » 05 sie 2011, 14:26

sama, gilly i lato to kazdy moze miec, a nie tylko martell
paramourka jest tragiczna - najpierw zaplacic 2golda, potem wygrac challenge, w ktorym ona bierze udzial i jeszcze ja zdiscardowac
Unbowed, unbent, unbroken.
Giving up kills people.

Wróć do „Core Set i Deluxe Expansions”