Queen of Dragons

Awatar użytkownika
Serenicus

Re: Queen of Dragons

Postautor: Serenicus » 24 kwie 2011, 09:34

No Targi dostaja niezlego boosta, zastanawiam sie tylko czy az tak bardzo potrzebnego. Ich decki jakos specjalnie slabe nie sa. Raczej powinni dodac jakies nowe mozliwosci grania dla Starkow i Lannisterow (bo u nich to tylko kneel grywalny). Obawiam sie ze wejscie tego boxa naruszy troche rownowage gry, ale zobaczymy w praniu. Gdybym gral Targami bardzo bym sie z niego ucieszyl.

PS. Nie wiem czy Wy rowniez zauwazyliscie pewna zaleznosc. Kolejne wchodzace po sobie boxy wprowadzaja z tendencja wzrostowa nowe swietne karty. Poczawszy od slabego boxa starkow, poprzez bardzo dobrego Bara i rownie dobrze zapowiadajacego sie targaryena. Idac tym tropem myslenia i dobrze liczac kolejny box bedzie dedykowany dla... Lanni. Oby podtrzymali tradycje :P

Awatar użytkownika
Breaker

Postautor: Breaker » 24 kwie 2011, 10:05

nie zgadzam sie z Toba, box starkow wcale nie byl slaby. a to ze byly tam karty dla starkow a nie dla innych... no coz.

mnie sie w boksie targow najbardziej podobaja ploty, mozna smialo stwierdzic ze absolutnie zaden nie jest slaby a niektore sa wrecz giete. poza tym mocarne neutralne karty ktore definiuja meta gry. no bedzie w czym wybierac

aha wg mnie po tym boksie i restricted liscie kontrolki dostaly mocnego kopniaka, ally hate niszczy i martelli i lannich naraz, mozliwe ze trzeba bedzie skladac jakies dziwne decki bo standard zrobi sie mocno niestabilny. nie zeby mi sie to nie podobalo :D
House Martell Loyalist. Unbowed, Unbent, Unbroken.

Cunning but Brutal

"Nie pieszcze sie z aGoTem tylko nak%$&@*am jak Korwin lewakow" :D by mistrz Szczudel

Awatar użytkownika
Rogue30

Postautor: Rogue30 » 24 kwie 2011, 18:39

LoW wydaje się słaby, dlatego że już minął rok i box był głównie dla Starków jak zauważył Breaker. Co z niego zostało?
The Siege of Winterfell - gdyby nie ta agenda byłoby naprawdę marnie
ploty ciekawe ale bez przełomowych (może Take Them by Surprise)
ogólnie wilki
Frozen Solid
Catelyn Stark
Robb Stark
Guard at Riverrun
The Blackfish
Frozen Outpost

I tyle.
Nightmares jest niedoceniane (albo może raczej: nikt nie ma miejsca na to w decku).
Die by the Sword pasi tylko Greyjoyom.
At Night They Howl może się przydać teraz do smoków.
Krótko mówiąc mało. Zawsze jak się widzi nowe karty, to "Łał! Deepwood Mercenary jest przegięty" a potem wiadomo :)

KotStorm natomiast:
Knights of the Realm
The King's Law, Forgotten Plans, Lineage and Legacy - może nie są to ploty autoinclude ale kontrują pewne rzeczy czyli są ważne dla gry
dużo ciekawych, grywalnych postaci dla Bara (jest tam dużo więcej niż tylko deck na rycerzy i asshai)
kilka dobrych lokacji
parę dobrych eventów (Direct assault dość ważne, Narrow escape wiadomo jak wpływa na grę)
Roseroad, Searoad - przełomowe

QoD:
2 agendy, które mogą bardzo namieszać
ploty, które są tak ciekawe, że przewiduję nowe talie typu control
wzmocnienie burn'a oraz Dothraków
Sun stroke :roll:
Pyat Pree
smoki
Myrish Villa
Advisor to the crown, Kingsroad Fiefdom - przełomowe
River row
Dissension
Favorable Ground - nie wiem czy będzie grane, ale jest dość przełomowe
Paper Shield - przełomowe

Może nie nazwałbym tego tendencją wzrostową, tylko lepszym wykorzystaniem miejsca w pudle :)

Awatar użytkownika
Michalku
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Michalku » 13 maja 2011, 10:04

Po prostu WOW :shock:
Poskładałem sobie jakieś talie z nowym dodatkiem i możliwości jest po prostu zatrzęsienie. Nie tylko można składać silne talie w trzech tematykach (smoki, burn, dothrakowie), ale są to talie z naprawdę niezłym kopem. Sam nie wiem czy bardziej mi się podobają obecnie smoki czy Dothrakowie. Już się nie mogę doczekać, żeby tym pograć - byle szybko box wyszedł, bo nie lubię proxów :)
Fire and blood

Awatar użytkownika
Fangir

Postautor: Fangir » 14 maja 2011, 10:20

Ja juz sobie "zlozylem" talie na smokach, dotrakach, burnie i armiach ;p

Ale osobistym faworytem sa dothraki, poki co bardzo milo mi sie nimi gra. Wole ich nawet od burna :p

Smoki maja mega potencjal, ale obawiam sie ze to bedzie talia podobna do sand sneak'ow.

Ah nie moge sie juz odczekac :D

aaaa tak w ogole, to juz pudlo jest do kupienia :p
Fire and Beer !!

michaelius

Postautor: michaelius » 16 lip 2011, 19:26

Czy mi sie wydaje czy Queen of Dragons tez sie naklad skonczyl :mrgreen:

Awatar użytkownika
Rogue30

Postautor: Rogue30 » 16 lip 2011, 19:31

michaelius pisze:Czy mi sie wydaje czy Queen of Dragons tez sie naklad skonczyl :mrgreen:

Nie, w sklepach jest.

Awatar użytkownika
darth_bieber

Postautor: darth_bieber » 16 lip 2011, 22:17

dziś osobiście macałem w Bardzie we Wrocławiu, potwierdzam, że jest
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I've watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die. "

michaelius

Postautor: michaelius » 18 lip 2011, 09:18

Za to na ich stronie ma dostepnosc 30 dni
na rebelu 14

Awatar użytkownika
Rogue30

Postautor: Rogue30 » 18 lip 2011, 10:56

Jeśli chcesz kupić, to planszomania.pl 3-5 dni

Wróć do „Core Set i Deluxe Expansions”