Queen of Dragons

raca

Re: Queen of Dragons

Postautor: raca » 18 mar 2011, 12:14

Tak wogole w tym artykule jest tez link do takiego zioma, wczesniej go nei zauwazylem, nie wiem czy juz byl
http://fantasyflightgames.com/ffg_content/agotlcg/news/card-of-the-week/cotw51/black-hatchling.png

Awatar użytkownika
Michalku
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Michalku » 18 mar 2011, 14:07

Coś pisali o nowych hatchlingach, ale tego nie zauważyłem. Fajnie i przede wszystkim dobrze, że rzeczywiście starają się chociaż kontynuować stare mechaniki - shadow w tym przypadku. Całkiem przyjemny, już nie mogę się doczekać talii na smokach :)
Fire and blood

Awatar użytkownika
Jacob

Postautor: Jacob » 31 mar 2011, 19:01

Life is not measured in years, but by the deeds of men.

Awatar użytkownika
fruszu

Postautor: fruszu » 31 mar 2011, 20:39

Wino całkiem ciekawe, tylko jak zwykle pojawia się we mnie niedowierzanie, że warto grać attachmentem za 2 golda :) Ale akurat w targaryenach jestem w stanie to... przełknąć.
Meereen jest chyba jeszcze ciekawsze. Tak więc czekamy na maj (czy kiedy tam dodatek wyjdzie), no i oby targaryeni częściej gościli na naszych stołach :twisted:

Awatar użytkownika
Breaker

Postautor: Breaker » 31 mar 2011, 22:18

dostaja to czego im rzekomo brakuje czyli drawa. znaczy to ze zaczna smigac to pewne... wszystkie frakcje ktore dostaja pudelko smigaja :D
House Martell Loyalist. Unbowed, Unbent, Unbroken.

Cunning but Brutal

"Nie pieszcze sie z aGoTem tylko nak%$&@*am jak Korwin lewakow" :D by mistrz Szczudel

Kuba

Postautor: Kuba » 01 kwie 2011, 06:39

Breaker pisze:wszystkie frakcje ktore dostaja pudelko smigaja :D

Poczekaj aż wyjdzie pudełko Lannisterów;)

Awatar użytkownika
Michalku
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Michalku » 01 kwie 2011, 07:34

2 golda przełknę za taki attachment. Jeśli będzie leżał na postaci nieklękającej to masz sporą szansę na dociąganie trzech kart gratis co turę (bo to nie jest dociąg, a dołożenie do ręki). Targowie dorobili się naprawdę niezłych mechanik dociągających.
Ale Meereen jest jeszcze lepsze. Talia na smokach w końcu będzie śmigać i w końcu Targaryenowie będą wyglądać tak jak powinni :twisted:
Fire and blood

Awatar użytkownika
Breaker

Postautor: Breaker » 01 kwie 2011, 09:55

nie zdziwie sie jak lanni dostana pudelko na koncu. jakos dziwnie nie widac oslabienia, jedyne co to mogli by im dodac troche wiecej opcji do multiplacka a nie tylko wygniatanie kota i resety co ture.

Cunning but Brutal

"Nie pieszcze sie z aGoTem tylko nak%$&@*am jak Korwin lewakow" :D by mistrz Szczudel

Awatar użytkownika
Michalku
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Michalku » 01 kwie 2011, 10:09

Lanni na pewno dostaną box na końcu, ponieważ po wyjściu Targów zostaną już jedynym domem bez pudła ;)
Fire and blood

Awatar użytkownika
Breaker

Postautor: Breaker » 01 kwie 2011, 12:53

niestety, tak po prawdzie to pudlo do martelli i pudlo do gj to ni mniej ni wiecej tylko odpowiednik core setu, a pudelko do starkow/bara i teraz wychodzace dla targow to nic innego jak starter box. ja podejrzewam ze nastepnego starter boxa dostana gj bo im najwiecej potrzeba

Cunning but Brutal

Wróć do „Core Set i Deluxe Expansions”