A Dance With Dragons w lipcu

Dyskusje o dziele autorstwa George'a R.R. Martin'a
Awatar użytkownika
berto
Kontaktowanie:

Re: A Dance With Dragons w lipcu

Postautor: berto » 16 lis 2011, 21:19

Nie wiecie czy bedzie mozna od razu wersjena kindla kupic?

Awatar użytkownika
zimoch

Postautor: zimoch » 17 lis 2011, 22:19

Ja muszę najpierw skończyć pozostałe 4ry tomy - jakoś nie mam ostatnio nastoju na czytanie - wolę grać :)

Awatar użytkownika
berto
Kontaktowanie:

Postautor: berto » 09 gru 2011, 21:29

wlasnie polknalem 1 tom PL, ksiazka zajebista czytalem dopoki nie przeczytalem kiedy drugi tom?

Awatar użytkownika
Bestialski

Postautor: Bestialski » 10 gru 2011, 11:39

Ma mieć premierę w marcu :D

Awatar użytkownika
berto
Kontaktowanie:

Postautor: berto » 10 gru 2011, 16:31

olalem czytam po angielsku, nie moge sie doczekac co sie dalej stanie....ksiazka oblesd nie moe sie doslownie oderwac.

Awatar użytkownika
Michalku
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Michalku » 10 gru 2011, 16:35

Widzisz, ja z kolei byłem bardzo rozczarowany. Za bardzo się rozpisuje i nie popycha akcji do przodu i tak naprawdę nic spektakularnego się nie dzieje. Dopiero pod koniec były jakieś sensowniejsze rozdziały.
Fire and blood

Awatar użytkownika
berto
Kontaktowanie:

Postautor: berto » 13 gru 2011, 11:40

Moze podeszles zle do niej. Trzeba pamietac ze obejmuje ona ten sam okres co uczta tylko dotyczy innych postaci.
Choc jestem przy koncu i pojawiaja sie Jaime, Cersei, Arya etc
Bardzo fajna historia Danki, Jona a przede wszystkim Theona. Tyrion to zawsze byla klasa.
Ksiazke czyta sie wspaniale, nie mozna sie wprost oderwac, nawet w pracy czyatam jak tylko dam rade....

Awatar użytkownika
Michalku
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Michalku » 13 gru 2011, 12:10

berto pisze:Bardzo fajna historia Danki,

UWAGA MOGĄ POJAWIĆ SIĘ SPOILERY!!! ;)

No właśnie to mnie wkurzyło najbardziej. Zamiast coś zrobić to siedzi w Meereen i rozpacza jak to jest źle, co ona ma zrobić, jej ludzie cierpią. Ma qrna trzy smoki i całą armię unsullied. Niech płynie do Westeros i spuści im łomot. Jak się ludność w Meereen buntuje, to też ich spalić ;) strasznie miękka Dany się zrobiła. Ale może jak odnajdzie Drogona (jak można qrna smoka zgubić) to się jakoś poprawi? ;)
Fire and blood

Awatar użytkownika
fruszu

Postautor: fruszu » 13 gru 2011, 19:54

Michalku pisze:Ale może jak odnajdzie Drogona (jak można qrna smoka zgubić) to się jakoś poprawi? ;)

Czyli za jakieś 3 tysiące stron...
berto pisze:olalem czytam po angielsku, nie moge sie doczekac co sie dalej stanie....ksiazka oblesd nie moe sie doslownie oderwac.

No widzisz. Ja też się wciągnąłem, ale mimo to nie byłem w 100% zachwycony. Do tej pory jak mnie Martin zaskakiwał zmianami charakteru/światopoglądu postaci, to mimo zaskoczenia byłem w stanie mu uwierzyć. A przemiana Dany w niezdecydowaną i płaczliwą dzierlatkę po tym, co przeszła z khalem Drogo, Visersysem, nie mówiąc o tym, że i wojna jej nie obca... W to jakoś trudniej mi uwierzyć.
Ale książkę się czyta, aż miło, nawet jeśli mało w niej kluczowych zdarzeń. Mam tylko nadzieję, że Martin trzyma to wszystko w ryzach i zdąży pokończyć wszystkie wątki inaczej, niż jakimś uderzeniem meteorytu w całe Westeros.

Wróć do „Książka”